Epp Veski
  • TÜ arstiteaduskond
  • TÜ psühholoogia osakond
  • Vilniuse Humanistliku ja Eksistentsiaalse Psühholoogia Instituut
  • Euroopa Psühhoteraapia Assotsiatsiooni liige,  psühhoterapeudi Euro-sertifikaat

LinkedIn Epp Veski

SCIO- organismi biotagasiside

 

Organismi hea funktsioneerimise aluseks on sobiv homeostaas - sisemine keskkond. Igal rakul ja koel on oma füsioloogiline elektrofüüsika: pinge, tugevus, takistus. Organismi heaks toimimiseks on vajalikud piisav hapniku ja vee sisaldus, optimaalne ph (happe-leelis tasakaal), mineraalide, vitamiinide, aminohapete, mikrobioota (mikroorganismide kogum, sh. bakterid, seened, algloomad jm) jne.

 

Rakkude ja organite funktsiooni häirete põhjus on liigne ja/või kauakestev stress, mille tõttu toimuvad esmased muutused just kudede elektrofüüsikas. Parimaid tulemusi tervise taastamisel annab võimalikult varane hindamine, kõrvalekallete tasakaalustamine ja stressi mõju vähendamine. Viimane tähendab eelkõige oma elustiili, harjumuste ja uskumuste muutmist.

 

Töötasin 12 aastat bioresonants aparaadiga, hiljuti läksin üle järgmisele tasandile, mis baseerub bioresonantsile ja biotagasisidele. Kui esimene oli suunatud eelkõige füüsilisele kehale, siis praegune arvestab väga palju psühho-emotsionaalse poolega.

 

SCIO (Scientific Conciousness Interface Operation, scio ladina keeles – aru saama, teadma, oskama) on kogu organismi analüüsiv ja energiaid tasakaalustav arvutiga töötav aparaat ja programm. Aluseks on teooria, et stress mõjutab keha rakkude elektromagneetilisi näitajaid ja mikro-stimulatsiooniga saab neid taastada oma füsioloogilisel tasemel.

 

Algul mõõdetakse naha pinnal EEG (aju), EKG (südame), EMG (lihaste elektrogramm) ja GSR (naha galvaaniline vastus) abil kogu organismi elektrofüüsili näitajaid ja mustreid. SCIO loomise eesmärk on korrigeerida stressi tagajärjel tekkinud elektrilisi näitajaid.

 

Keha elektriliste näitajate põhjal saab hinnata kõrvalekallete asukohta, iseloomu ja raskust, lahendamist vajavaid probleeme ja stressi allikaid, vähendada stressi mõju, suurendada nii organismi heaolu.

 

Algul testitakse kogu organismi ja selle tulemuste põhjal saab teha järeldusi üldisest seisundist. Häirete tasakaalustamist alustatakse aurast, chakradest ja meridiaanidest (s.t. puhastada ja panna energiad liikuma), edasi organite, rakkude, funktsioonide, mineraalide, vitamiinide, aminohapete jne. kaupa. Ühekordne tasakaalustamine ei jää kauaks püsima, kuid „õpetab“ rakkudele elutervet toimimist ja lubab hinnata nende võimet seda teha, seega on ühtlasi ka diagnostiline näitaja.

Biotagasiside näitajad võimaldavad anda kliendile soovitusi stressi ja selle mõju vähendamiseks, probleemide lahendamiseks, dieeti ja elustiili muutmiseks, kehaasendi jne kohta, et taastada normaalsed ajulained, kogu organismi elektrofüüsika ja füsioloogia, Selle tulemusel vähenevad stressi mõju ja haiguslikud sümptomid, suurenevad füüsiline ja emotsionaalne heaolu,

Kuid aparaat ja teoreetilised teadmised üksi jäävad tegudeta võimetuks, eelkõige tuleb ise oma elu muuta. See programm sobib neile, kes ise tahavad tervise nimel muuta midagi oma eluviisis, kes tahavad alloleva pildi vasakult poolt (toksilised ravimid ja kirurgia) minna paremale (eluviisi muutus) poole.

 

 

 

 

 

Ekspress seanss - ainult elektrofüüsiliste näitajate tõlgendamine kestab 20-30 min, põhjalik mõõtmine ja tulemuste hindamine ja tasakaalustamine 2-3 tundi.

Registreerimine:

 

5168747

scio.estonia@gmail.com