Epp Veski
  • TÜ arstiteaduskond
  • TÜ psühholoogia osakond
  • Vilniuse Humanistliku ja Eksistentsiaalse Psühholoogia Instituut
  • Euroopa Psühhoteraapia Assotsiatsiooni liige,  psühhoterapeudi Euro-sertifikaat

LinkedIn Epp Veski

Projektid

SCIO

Kvant-tehnoloogia tervise teenistuses

 

Organismi funktsioneerimise aluseks on sobiv homeostaas - sisemine keskkond. Igal rakul ja koel on oma füsioloogiline elektrofüüsika: sagedus, pinge, tugevus, takistus.

SCIO(Scientific Conciousness Interface Operation, scio ladina keeles – aru saama, teadma) on kogu organismi analüüsiv ja tasakaalustav tehnoloogia. Stress mõjutab keha rakkude elektromagneetilisi näitajaid ja mikro-stimulatsiooniga saab neid taastada oma füsioloogilisel tasemel. Tehnoloogia loomise eesmärk on korrigeerida stressi tagajärjel tekkinud muutusi organismis.

Keemiliselt on vajalikud piisav hapniku ja vee sisaldus, optimaalne ph (happe-leelis tasakaal), mineraalide, vitamiinide, amino- ja rasvhapete jpt. ainete sisaldus ja bioloogilises mõttes tasakaalus mikroorganismide kogum (bakterid, seened, algloomad jm).

Rakkude ja organite funktsiooni häirete põhjus on liigne ja/või kauakestev stress, mille tõttu toimuvad esmased muutused just kudede elektrofüüsikas. Parimaid tulemusi tervise taastamisel annab võimalikult varane hindamine, kõrvalekallete tasakaalustamine, põhjuste kõrvaldamine, stressi mõju vähendamine. Viimane tähendab eelkõige oma elustiili, harjumuste ja uskumuste muutmist.

Algul mõõdetakse naha pinnal EEG (aju), EKG (südame), EMG (lihaste elektrogramm) ja GSR (naha galvaaniline vastus) abil kogu organismi elektrofüüsili näitajad. Nende põhjal saab hinnata kõrvalekallete asukohta, iseloomu ja raskust, lahendamist vajavaid probleeme ja stressi allikaid, tugevdada organismi, sellega vähendada stressi mõju ja suurendada organismi heaolu.

Algul testitakse kogu organismi ja selle tulemuste põhjal saab teha järeldusi üldisest seisundist. Häirete tasakaalustamist alustatakse sageli ainevahetuse jääke väljaviivate organite (lümf, kopsud, maks, soolestik jne) stimuleerimisest. See aitab puhastuda, eemaldada blokid, panna energiad ja vereringe liikuma. Edasi organite, rakkude, funktsioonide, mineraalide, vitamiinide, aminohapete, psühhogeensete põhjuste kaupa. Lõpetuseks sobib suurte süsteemide aura, chakrate ja meridiaanide tasakaalustamine, Ühekordne tasakaalustamine ei jää kauaks püsima, kuid „õpetab“ rakkudele elutervet toimimist ja lubab hinnata nende võimet seda teha, seega on ühtlasi ka diagnostiline näitaja.Biotagasiside näitajad võimaldavad anda kliendile soovitusi stressi ja selle mõju vähendamiseks,probleemide lahendamiseks, dieeti ja elustiili muutmiseks jpm., et taastada normaalne ajutegevus, kogu organismi elektrofüüsika ja füsioloogia. Selle tulemusel vähenevad stressi mõju ja haiguslikud sümptomid, paraneb füüsiline ja emotsionaalne heaolu,

Kuid aparaat ja teoreetilised teadmised üksi jäävad tegudeta võimetuks, oluline on ise aktiivselt osa võtta. See programm sobib neile, kes ise tahavad aktiivselt tervise nimel muuta midagi oma eluviisis, kes tahavad muutuda igapäevasest tabletitarbijast oma tervisesse panustajaks ja elada tervislikult vastavalt oma organismile.Põhjalik testimine, tulemuste hindamine, tasakaalustamine, soovitused 2 tundi.

Lühivariant – testimine, olulisemate organite/näitajate hindamine ja tasakaalustamine, soovitused – 1 tund

Ekspress seanss - ainult elektrofüüsiliste näitajate tõlgendamine -30 min.

Registreerimine

5168747

epp.terviseheaks@gmail.com