Epp Veski
  • TÜ arstiteaduskond
  • TÜ psühholoogia osakond
  • Vilniuse Humanistliku ja Eksistentsiaalse Psühholoogia Instituut
  • Euroopa Psühhoteraapia Assotsiatsiooni liige,  psühhoterapeudi Euro-sertifikaat

LinkedIn Epp Veski

Projektid

SCIO- kvant-tagasiside

 

Organismi funktsioneerimise aluseks on sobiv homeostaas - sisemine keskkond. Igal rakul ja koel on oma füsioloogiline elektrofüüsika: pinge, tugevus, takistus. Keemiliselt on vajalikud piisav hapniku ja vee sisaldus, optimaalne ph (happe-leelis tasakaal), mineraalide, vitamiinide, aminohapete jne sisaldus ja bioloogilises mõttes tasakaalus mikrobioota (mikroorganismide kogum, sh. bakterid, seened, algloomad jm).

Rakkude ja organite funktsiooni häirete põhjus on liigne ja/või kauakestev stress, mille tõttu toimuvad esmased muutused just kudede elektrofüüsikas. Parimaid tulemusi tervise taastamisel annab võimalikult varane hindamine, kõrvalekallete tasakaalustamine ja stressi mõju vähendamine. Viimane tähendab eelkõige oma elustiili, harjumuste ja uskumuste muutmist.

Töötasin 12 aastat bioresonants tehnoloogiaga, 2018. a. lõpus läksin üle uuele tehnoloogiale, mis baseerub kvant-tagasisidele ja bioresonants on sellest vaid väike osa. Kui viimane võimaldas hinnata eelkõige füüsilist keha, siis praegune arvestab väga palju psühho-emotsionaalse jt tasanditega.

 

SCIO (Scientific Conciousness Interface Operation, scio ladina keeles – aru saama, teadma, oskama) on kogu organismi mõõtev, analüüsiv ja  tasakaalustav arvutiga töötav tehnoloogia. Aluseks on seisukoht, et stress mõjutab keha rakkude elektromagneetilisi näitajaid ja mikro-stimulatsiooniga saab neid taastada oma füsioloogilisel tasemel. SCIO loomise eesmärk on korrigeerida stressi tagajärjel tekkinud muutusi organismis.

Algul mõõdetakse naha pinnal EEG (aju), EKG (südame), EMG (lihaste elektrogramm) ja GSR (naha galvaaniline vastus) abil kogu organismi elektrofüüsili näitajaid ja mustreid. 

Keha elektriliste näitajate põhjal saab hinnata kõrvalekallete asukohta, iseloomu ja raskust, lahendamist vajavaid probleeme ja stressi allikaid, tasakaalustada häireid, mõõta ravimite, toidulisandite, toiduainete, kivide jne. sobivust, vähendada stressi mõju, suurendada organismi heaolu.

Algul testitakse kogu organismi ja selle tulemuste põhjal saab teha järeldusi üldisest seisundist. Häirete tasakaalustamist (tegelikult rakkude taasõpetamine) alustatakse sageli suurtest süsteemidest: aura, chakrad ja meridiaanid, ainevahetuse jääke väljaviivate organitega (lümf, kopsud, maks, soolestik jne). See aitab eemaldada blokid, panna energiad ja vereringe liikuma, puhastuda. Edasi organite, rakkude, funktsioonide, vitamiinide, aminohapete jne. kaupa. Ühekordne tasakaalustamine ei jää kauaks püsima, kuid „õpetab“ rakkudele tervet toimimist ja lubab hinnata nende võimet seda teha, seega on ühtlasi ka diagnostiline näitaja.

Biotagasiside näitajad võimaldavad anda kliendile soovitusi stressi ja selle mõju vähendamiseks, probleemide lahendamiseks, dieeti ja elustiili muutmiseks, kehaasendi jne kohta, taastada normaalsed ajulained, kogu organismi elektrofüüsika ja füsioloogia, Selle tulemusel vähenevad stressi mõju ja haiguslikud sümptomid, suurenevad füüsiline ja emotsionaalne heaolu,

Kuid aparaat ja teoreetilised teadmised üksi jäävad tegudeta võimetuks, oluline on ise midagi teha. See programm sobib neile, kes ise tahavad aktiivselt tervise nimel muuta midagi oma eluviisis, kes tahavad "vahetada poolt", toksilisted ravimite kasutamise poolelt liikuda sobiva eluviisi poolele.

 

Täisseanss - põhjalik mõõtmine ja tulemuste hindamine ja tasakaalustamine 2 (vahel ka 3) tundi. 

Ekspress seanss - ainult elektrofüüsiliste näitajate tõlgendamine, stressi mõju vähendamine, mõne ravimi / toidulisandi / kivi jne mõju määramine  kestab umbes 30 min. 

Registreerimine:

 

5168747

scio.estonia@gmail.com