Epp Veski
  • TÜ arstiteaduskond
  • TÜ psühholoogia osakond
  • Vilniuse Humanistliku ja Eksistentsiaalse Psühholoogia Instituut
  • Euroopa Psühhoteraapia Assotsiatsiooni liige,  psühhoterapeudi Euro-sertifikaat

LinkedIn Epp Veski

Projektid

Kvant-tagasiside seanss

QX seansi 5 sammu

Võib kasutada peaaegu kõigile, ka väikelastele, va. südamestimulaatoriga ja mõned vanade terasest proteesidega inimesed. Loomade (hobuste jaoks on spetsiaalsed anduritega tekid, mis pannakse seljale) ja tippsportlaste jaoks on eriprogrammid.

 

1. Elustiili küsimustik

Algul tuleb vastata lihtsatele küsimustele oma elustiili kohta: ravimid, alkohol, suitsetamine, vesi, toitumine, operatsioonid jne. Nende alusel programm arvutab välja ühe numbri, mis näitab kui suured on organismipoolsed piirangud ja takistused.

 

2. Seadme kalibreerimine
See ja kogu protseduur on valutu, mõni tunneb minimaalset surinat. Andurid pannakse naha peale ja nende kaudu saadetakse organismi nõrgad impulsid, neutraliseeritakse kõrvalmõjud, et seade saaks mõõta kliendi näitajaid.

 

3. Test, mõõtmine

Umbes 3 min jooksul mõõdetakse umbes 15000 indikaatori abil keha elektrilisi näitajaid ja sedastatakse väga erinevad kõrvalekalded: mineraalide ja vitamiinide puudusest ja põletikest kuni liigse stressi, allergiate ja ajulainete võngeteni.

 

4. Biotagasiside tasakaalustamine

See on tegelik stressi mõju vähendamine ja näitajate tasakaalustamine. Seadmes on mitu programmi, mis saab panna paralleelselt tööle. Klient istub võimalikult lõõgastunult ja suunab oma mõtteid ja tähelepanu tervenemisele, aitates nii paranemisele kaasa.


Vastavalt sümptomitele võib täpsemalt uurida-hinnata-tasakaalustada EKG, EEG, lihaspingeid, üksikuid organeid, mineraale, aminohappeid, hormoone, emotsioone, aurat, stressi tagajärgi, traumasid jne. kuni ajulainete ja alateadvuseni. Program “õpetab” rakke, et nad toimiksid optimaalselt ja omavahel tasakaalustatult.

Programm mõõdab, tasakaalustab ja annab pidevalt tagasisidet pidevalt, nende alusel terapeut selgitab, mida ja miks ta teeb, millised on tulemused. Erinevaid võimalusi on nii palju, et midagi kordamata võiks töötada terve päeva või isegi kaks.

5. Soovitused

Terapeut annab kliendile soovitusi, mida ta peaks ise tegema, et oma tervist parandad, kuidas muutma eluviisi (toitumine, vesi, liikumine, suhtumine, hoiakud jt), et suurendada oma tervise potentsiaali. See on vajalik, et tulemused paraneksid ja püsima jääksid.

 

Esimene seanss on parem teha 2 tundi, et saaks võimalikult palju andmeid. Võib teha ka lühema, kuid siis saab vaid mõned andmed ja anda mõned soovitused. Järgnevad seansid on 1-2 tundi, sõltuvalt häiretest ja kliendi soovist kas iga nädal või 2 korda kuus.

Kestvate tulemuste saamiseks peab klient ise aktiivselt panustama, tegema oma elus vähem või rohkem muutusi, muidu võib ta jääda sõltuma teraapiast. Soovitav on 10 korda, raskematel juhtudel ka pikemalt.