Epp Veski
  • TÜ arstiteaduskond
  • TÜ psühholoogia osakond
  • Vilniuse Humanistliku ja Eksistentsiaalse Psühholoogia Instituut
  • Euroopa Psühhoteraapia Assotsiatsiooni liige,  psühhoterapeudi Euro-sertifikaat

LinkedIn Epp Veski

Projektid

Nõustamine

  • Tervisliku seisundi hindamine - organite, kudede ja rakkude tasemel,häirete tasakaalustamine kvant-tagasiside meetodil (SCIO)l. Soovitused sobivaks elustiiliks: stressi vähendamine, toitumine, füüsiline koormus, võimlemine, hingamisharjutused, toidulisandid jt.

  • Psühholoogiline nõustamine ja psühhoteraapia

- individuaalne nõustamine – lühiaegne, mõne konkreetse probleemi lahendamiseks

- psühhoteraapia – vähemalt 8-10 korda, kui klient tahab ennast, oma potentsiaali, tõelist tahet ja vajadusi mõista, vastavalt neile oma elu muuta ja sellest rõõmu tunda

Mõlemad on tavaliselt individuaalsed, lapse või puudega inimese puhul võib lapsevanem või keegi täiskasvanu osa ajast juures olla. Kui teemaks on omavahelised suhted, siis osa sessioone võib olla  individuaalselt, osa mõlemad osapooled koos.

- Transformatsiooni mäng on grupis toimuv 4-8 tunnine (oleme mänginud ka 2 pikka päeva!) seanss, kus iga osaleja tegeleb oma teemaga. Mängu jooksul saavad osalejad pidevalt oma arvamust avaldada, oma mõtetest ja tunnetest rääkida, sellega avardub igaühe arusaamine oma teema olemusest, lahendusevõimalustest, et enda jaoks sobiv leida. Mängul on sünergiline mõju, sest mängijad saavad aru, et nad ei ole ainsad, kellel on probleeme ega ainsad, kes tahavad neid lahendada, et ükski probleem ei ole nii ainulaadne, et see on ainult tema oma.

-Rännak - toon selle eraldi välja, kuna paljud otsivad just Rännakut ja pelgavad psühhoteraapiat. See on üks transpersonaalse ja hüpnoteraapia meetod, mille abil saab mõista oma probleemide ja piiravate uskumuste allikat, neid muuta, asendada uutega, mis võimaldavad oma tahtel, potentsiaalil ja unistustel elustuda. Rännakut saab kasutada väga erinevatel juhtudel: nii füüsiliste kui emotsionaal-psühholoogiliste takististe ja piirangute puhul, sh. raseduse ja sünniga seotud probleemide lahendamisel. Kui laps on veel väike, siis ema saab rännaku abil oma last aidata. 

  • Karjäärinõustamine

Sobiva töö leidmiseks peab alustama sellest, mida ma tahan? Minu omadused, teadmised, oskused, soovid, töö tähtsus, miks ja millist tööd ma tahaksin teha, mida ma pean selleks õppima, täiendama, arendama, kus ma võiksin sellist tööd teha, kuidas seda leida, kuidas planeerida oma karjääri jne.